WELCOME TO UNITED TAXI
БЕЗКОШТОВНИЙ ТЕСТОВИЙ ПЕРІОД 14 ДНІВ Детальніше

© 2017 UNITED-TAXI. All rights reserved. Designed by UNITED-TAXI.

Опис Продуктів

Найпотужніший комплекс програм для Вашого таксомоторного бізнесу

Після встановлення нашого програмного комплексу:

Кількість диспетчерів скоротиться в 3 рази Час подачі машини до 10 хвилин Час віддачі замовлення до 1 хвилини Кількість «холостого» пробігу у водія скоротиться в 10 разів «Тіньові» схеми при взаємодії водій-диспетчер впадуть до 0.

Спробуйте наш програмний комплекс протягом 30 днів і переконайтеся в цьому самі!

Це дійсно БЕЗКОШТОВНО і без прихованих платежів.

Замовити

Програмний комплекс «United Taxi»

Програмний комплекс «United Taxi» – це сукупність програмних продуктів, що дозволяють повністю автоматизувати роботу в сфері таксі.

Під автоматизацією мається на увазі спрощення таких рутинних операцій, як:

  • прийняття замовлень від клієнтів;
  • роздача замовлень водіям;
  • зв’язок між водієм і диспетчером;
  • управління чергами (чергою) водіїв;
  • управління тарифами;
  • облік і контроль вартості проїзду;
  • створення різних звітів;
  • запис пересувань водія з клієнтом.

Диспетчерська програма з геоінформаційною системою власної розробки.

Диспетчерська програма – це головний програмний модуль, що дозволяє (в залежності від рівня доступу) здійснювати управління замовленнями, водіями, диспетчерами, налаштовувати поведінку системи і генерувати різні звіти. Також в диспетчерську програму вбудовані модуль карти і програмний телефон. Перший з них, дає вам можливість змінювати карти і об’єктами на карті, здійснювати попер. прорахунок вартості проїзду, в автоматичному режимі шукати найближчу машину на замовлення (не використовуючи сторонні картографічні системи). Другий – взаємодіяти з IP-телефонією, прийом дзвінків не посередньо програмним телефоном вбудованим в диспетчерську програму, через адміністративну панель прослуховувати записи розмов з клієнтами і розподіляти дзвінки між операторами

Детальніше

Додаток для водіїв таксі

Додаток для водіїв – це програмний модуль, що дозволяє здійснювати оперативний зв’язок між водієм і диспетчером. Здійснювати розрахунок вартості поїздки посередництвом вбудованого GPS-таксометра. Оперативне отримання геолокації водія (для автоматизації роздачі замовлень). Показ на карті місцеположення клієнта з зображенням маршруту під’їзду під адресу. Як водія виступає пристрій під управлінням ОС Android, як диспетчер – диспетчерська програма.

Детальніше

Додаток для клієнтів таксі

Додаток для клієнтів – це програмний модуль, що дозволяє клієнту замовити таксі з будь-якого пристрою під керуванням ОС Android. Замовлення таксі буде відбуватися без дзвінка на базу, безпосередньо через інтернет з’єднання. Під замовленням таксі мається на увазі відправка замовлення диспетчеру і контроль стану замовлення.

Детальніше

НАШІ КЛІЄНТИ

  Поставили United Taxi два тижні тому, у межах безкоштовного випробувального терміну. Сподобався інтерфейс програми та їхня цілодобова і головне — оперативна підтримка, що нечасто зустрінеш. Тому точно продовжуватимемо співробітництво й надалі.

Менеджер служби Львов, Україна Богдан Столярук

  Дуже зручний та зрозумілий додаток, як для диспетчерів, так і водіїв. Є україномовний інтерфейс, їх можна легко переключати в налаштуваннях. Для нас це було додатковим плюсом :-))))
  І до речі, зросла кількість оброблених замовлень. Не знаю, наскільки це є заслугою United Taxi, але в будь-якому разі, добрі речі притягуються до добрих :). Тому ми цілком задоволені співпрацею з United Taxi.

Керівник служби Київ, Украина Олена Вартова

  Хочу поділитися досвідом роботи з додатками United Taxi. На ринку ми працюємо 14 років., і останні чотири прагнули впровадити систему автоматичного розподілу замовлень, щоб знизити видатки.
  За цей час спробували два cloud`сервіси. Нещодавно вирішили перейти на United Taxi, оскільки їхні тарифи були досить вигідні. До того ж вони надавали безкоштовний 14 денний випробувальний термін, тож наші ризики були мінімальними.
  Працюємо з ними вже три місяці. Дуже подобається як система, так і цілодобова підтримка. Зручний інтерфейс програми, який дозволяє працювати з замовленнями лише за пару кліків. Нам дуже подобається!!!

Керівник диспетчерської служби ЖитомирОлена Вартова

  Поставили ПЗ від United Taxi і задоволені усім!!! Інтерфейс: суперовий, програма працює стабільно, без глюків та помилок!!!

Менеджер таксопарку ЛьвівЮлія Іванців

  Непогана система!!! Дозволила оптимізувати обробку замовлень і збільшити прибуток. Ми дуже задоволені! Хорошого зростання команді United Taxi!!!

Керівник диспетчерського сервісу КиївОлександр Дмитрук

Контакти

Є питання?
Зв'яжіться з нами через контактні дані тих-підтримки.
  sales@untaxi.com.ua
  Inisoft-support
З питань співпраці та пропозицій телефонуйте.
  (+380)73-73-5-88-00
Або скористайтеся формою нижче.
© 2017 UNITED-TAXI. All rights reserved. Designed by UNITED-TAXI.